Eastpak'a kaydolduğunuz için teşekkür ederiz.

Konumunuzu seçin

Şu anda TÜRKİYE'ye gönderim yapan çevrimiçi mağazadasınız.

İkonik Eastpak
modelimizin 45.yılı

Padded Pak’r sırt çantamızın 45. yılını kutluyoruz

Eastpak Padded Pak'r
modelimizi neden
tercih etmelisin?

Sırt çantalarımızın her dikişinde konfor ve korumayı nasıl bir araya getirdiğimizi keşfet ve tüm maceralarında sana eşlik edecek bir yol arkadaşıyla tanış.

Birbirinden farklı renk ve baskı seçeneği bulunan Padded Pak'r sırt çantası, dünyaca ünlü sanatçı işbirliklerimiz için de ilham kaynağı oldu ve markamızın modellerine her defasında yeni bir yorum getirdi.

Padded Pak'r hakkında daha fazla bilgi

Eastpak Padded Pak'r, seyahat çantalarından omuz çantalarına kadar çok yönlüdür ve kişisel tarzına uygun birden fazla tasarım seçeneği sunar. Şimdiye kadar yapılmış en ikonik Eastpak sırt çantasıyla gerçek bir mirası deneyimle: Padded Pak'r.

Üstün
dayanıklılık

Padded Pak'r çantalarımız dayanıklı, yüksek kaliteli materyaller ile tasarlanmıştır Modelin ana bölümü, tek parça yüksek yoğunluklu, balistik dereceli naylondan üretilmiştir. Bu yüzden, sana 30 yıl garanti sözü verebiliyoruz.

Koruma için
yastıklı tasarım

Padded Pak'r®, yastıklı bir sırt kısmına sahiptir. Böylece, gün boyu konfor sunarken, eşyalarını da güvende tutar.

Gün boyu konfor

Benzersiz omuz askısı tasarımı yalnızca üst düzey konfor sunmakla kalmaz, aynı zamanda omuzların şeklini alır, böylece ağırlığı hissettirmez. Bu, her gün okula veya işe ağır yükler taşımak zorunda olan bizler için devrim niteliğindedir.

Her koşula hazır

Eastpak sırt çantalarımız suya dayanıklıdır. Kumaşları, kaplama iç kısımları ve fermuarları, eşyalarını koruyarak, kuru tutmak için mükemmeldir.

Yenilenen
tasarımlar

Yeniliklere uyum sağlayarak, ürünlerimizin sürekli olarak günümüz izleyicilerinin taleplerini karşılamasını amaçlıyoruz. Sadece günlük ihtiyaçlar için değil, aynı zamanda şık ve eğlenceli anlarda da tercih edilebilecek çanta modelleri tasarlamak istiyoruz.

İş birliği yelpazemiz, dünyanın en büyük tasarımcılarından birkaçıyla farklı yenilikte birden çok tasarıma imza attı. Bu tasarımlar Vivienne Westwood, Jean Paul Gautier ve daha fazlasına sahip.

Padded Zippl’r
modelimizi keşfet

İkonik Padded Pak'r'a yeni bir yorum getiren Padded Zippl'r sırt çantamız, çift fermuarlı ön cep, dolgulu sırt kısım, dizüstü bilgisayar bölmesi ve yan suluk cebi ile tasarlandı.

Çok yönlü ve kullanışlı Padded Zippl'r, hangi koşulda olursan ol, gerçekten mükemmel bir arkadaştır. Seyahat çantalarımızla eşleştirildiğinde bile kısa süreli yolculuklar için harika bir seyahat setine dönüşür.

Ürünlerimizin sahip olduğu 30 yıllık garantinin yanı sıra, tercihin konusunda fikrini değiştirirsen, geri ödeme için 30 gün içinde ürünü iade edebilirsin.