Eastpak'a kaydolduğunuz için teşekkür ederiz.
Konumunuzu seçin

Şu anda TÜRKİYE'ye gönderim yapan çevrimiçi mağazadasınız.

İade Politikası

EASTPAK İNTERNET İADELERİ

Eastpak olarak sattığımız her şeyin kalitesinin arkasında duruyor ve ekipmanlarınızdan memnun olmanızı umuyoruz. Herhangi bir sebepten memnun değilseniz, 30 gün içinde iadenizi memnuniyetle kabul ederiz. İadeleriniz, ürünlerinizi teslim aldığınız şekilde kullanılmamış, güvenlik etiketi sökülmemiş halde ve orijinal ambalajında (el etiketi de dahil olmak üzere), fatura çıktısı ile birlikte kargoya verilmeli ve iade adresimize postalanmalıdır.

Ücretsiz İade Nasıl Yapılır?
 • 1) İade Talebinde Bulunmak

  Create Return Label Sitenin sağ üst köşesinde yer alan ÜYE GİRİŞİ alanından üyelik bilgileriniz ile hesabınıza girişinizi yapmanız gerekmektedir. Üye girişinizi gerçekleştirdikten sonra HESABIM > SİPARİŞLERİM başlığı altından iadesini gerçekleştirmek istediğiniz ürün/ürünlerin yer aldığı siparişi bulmanız ve detayına gitmeniz gerekmektedir. İadesini gerçekleştirmek istediğiniz ürün/ürünleri seçmek için iade etmek istiyorum butonuna tıklamanız gerekecektir. Açılan ekran üzerinden iade nedeninizi seçerek iade talebinizi yaratabilirsiniz.
 • 2) İadenizi Paketleyin

  Pack the products with the return label İade etmek istediğiniz ürün/ürünleri, e-fatura çıktısı ile birlikte paketleyiniz. e-Fatura çıktısı üzerinde yer alan iade nedenlerinden birini seçerek ıslak imzanız ile birlikte iade nedeninizi beyan etmeniz gerekmektedir. Değişim taleplerinizi fatura üzerindeki açıklama alanında belirtebilirsiniz veya “İletişim” sayfasından müşteri hizmetlerini arayarak destek alabilirsiniz. Faturası bulunmayan iadeler veya değişim talepleri işleme alınmayacaktır. Ürünlerinin iadesini gerçekleştirirken, kargo sürecinde hasar görmemesi için, siparişinizi size iletirken kullandığımız tekrar kullanılabilir, çift yapışkanlı ambalaj veya benzeri bir malzeme ile paketleyerek kargo firmasına teslim etmenizi rica ederiz.
 • 3) Paketinizi Kargo Şirketine Teslim Edin

  Drop the products or hand them to the carrier Paketinizi karşı ödemeli olarak anlaşmalı olduğumuz MNG kargoya öncelikle cari anlaşma kodumuz olan 908819970 numaralı kodu vermeniz, sonra hesabından aldığın iade kodunu vermeniz gerekmektedir. Kargonuzu teslim ederken herhangi bir ücret ödemenize gerek bulunmamaktadır. Destek için 0850 200 43 91 numaralı telefonu arayarak Eastpak Müşteri Hizmetleri'ne ulaşabilirsiniz. Kargo süreci ile ilgili daha detaylı bilgi almak için iade başlığı altında yer alan sık sorulan sorulardan faydalanabilirsiniz.
 • 4) İade Talebinizin Kabulunu ve Ödeme İadesini Bekleyin

  Pack the products with the return label İade ettiğiniz ürünler kargo firması aracılığıyla depomuza ulaştığı ve incelemesinin başladığı an bir bilgilendirme alıyor olacaksınız. İadenizin kabul edilmesi ve beraberinde ödemesinin iade edilmesi durumunda sistemimiz üzerinden yeniden bilgilendirme tarafınıza gerçekleştiriliyor olacak. Siparişiniz ile ilgili ürün iadesi kabul bilgilendirmesini aldığınızda ürün/ürünleriniz için iade süreci başlatılmaktadır. Para iadesinin gerçekleştirilmesi yaklaşık olarak 2 iş günüdür. Ödeme iadesi, alışverişinizi gerçekleştirdiğiniz ödeme yöntemi ile gerçekleştirilmektedir. Bu süreç banka kaynaklı nedenlerden dolayı 3-4 iş gününü bulabilmektedir.

Sorunuz olması durumunda iadeyle ilgili SSS. bölümüne bakabilirsiniz. İade süreciyle ilgili geri bildirimde bulunmak isterseniz, İletişim Sayfasından ile bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin lütfen.

Cayma hakkı

Üründen memnun kalmadıysanız veya sipariş onay e-postası size gönderildikten sonra fikriniz değiştiyse ürünün tesliminden itibaren 30 (otuz) gün içinde ürünü iade edebilir ve para iadesi alabilirsiniz.

Cayma hakkı ceza ödemeden ve sebep belirtmeden kullanılabilir. Ürünler elinizdeyken onların güvenliğinden ve zarar görmemelerinden sorumlu olduğunuzu hatırlatmak isteriz. Fikrinizi değiştirerek ürünü iade etmek istediğinizde (cayma hakkı) ürünün ücretinin tamamı size iade edilir ancak ekspres kargo seçeneğini tercih ettiyseniz bunun için ödenen ücret iade edilmez.

Kusurlu ürünler için yasal garanti

Eastpak ürünlerinin malzeme ve işçiliğinde kusur bulunmadığını garanti eder ve tüm ürünlerinde (sırt çantası, çanta ve valiz) 30 yıl standart garanti sunar. EASTPAK kusurlu ürünleri onarır veya değiştirir. 30 yıl garanti bazı “özel” ürünleri kapsamaz. Örneğin, “moda” kumaşlar veya tasarımlarla üretilen sınırlı üretim ürünler için 2 yıl garanti verilir. Eastpak ürününüz için hangi garantinin geçerli olduğundan emin değilseniz, çantanızın içindeki etikete göz atın. Etiketin üzerinde garanti şartları yer almaktadır.

* * * * * * *

Yukarı Çık