EASTPAK: ANLATILACAK HİKAYESİ OLAN BİR MARKA

SIRT ÇANTALARINI PENTAGON İÇİN GERÇEKTEN ÇOK UZUN ZAMANDIR MI YAPIYORUZ?

Sırt çantalarımızın neden askeri standartlarda yapıldığını merak ediyor musunuz? Çünkü biz çantalarımızı Birleşmiş Milletler Askeri Teşkilatı için hazırlıyorduk. Daha sonraları Eastpak olarak anılan Eastern Canvas Products Inc. kuruluşu ilk kontratını Pentagon ile 60 yıldan fazla zaman önce imzalamıştı. Zaman içerisinde müşterilerimiz değişse de ürünlerimizin kalite standartları hiçbir zaman değişmedi.

1952  

Her şey Eastern Canvas Products Inc kuruluşunun sırt çantalarını Birleşmiş Milletler Askeri Teşkilatı için yapmasıyla başladı. (Belki de neden bu kadar dikkatli oluduğunu açıklar.)
Koleksiyonu İncele

1985  

80'lerin suçunu bize yıkabilirsiniz,bu vahşi gösterişli baskıları karışımın içine ilk biz attık. Canlanma hareketine katıl.
Koleksiyonu İncele

1999  

Hepimiz tekerlekli bavul buluşu için minnettar değil miyiz? Hey, buyrun! *Blush* henüz Eastpak'tan başka yerde yok.
Koleksiyonu İncele

2004  

Walter Van Beirendonck ve onlarca en iyi tasarımcılarla uzunca yıllar birlikte çalışmak EastPak için büyük bir zevk olmuştur. Elbette daha fazlası burada.
Koleksiyonu İncele

 
1976  

Mark Goldman babasının şirketine katıldı ve askeri çantalar için yeni bir niş pazarı(marketi) keşfeder: Birleşmiş Milletler kolej kampüsü. The Padded Pak'r sırt çantası bir gece de başarıldı ve EastPak markası doğdu.
Koleksiyonu İncele

1984  

Onca yıl çanta yaptıktan sonra neredeyse bir ömür boyu, paramızı ilk ömür boyu faranti sunan kuruluş olmaya harcadık. Artık yasal nedenlerden dolayı 30 yıl garantili.
Koleksiyonu İncele

1994  

Çantalarımız meşhur olduğu zamanlar reklamlarımızda meşhur oluyordu uzun zaman boyunca. Skeleton reklamı fikirlerimizin ölmediğini gösteren rasgele seçilmiş en iyi örneklerden biridir.
Koleksiyonu İncele

2011  

The EastPak Sanat Stüdyosu dünyanın önde gelen yaratıcı beyinlerini bir araya getirerek ikonlaşmış Padded Pak'r'ı orjinal bir sanata çevirmeye hayatını adamıştır. Tabi ki iyi bir şeylere sebep olabilmek için.. Yeni şeyleri keşfetmenin vakti.
Koleksiyonu İncele

2016  

Eastpak kentsel mobilite kavramı yeniden icat etmeye devam ediyor.. Şehirde yaşayanlar çalışanlar ve oynayanlar için.(Örneğin sizin gibiler için) Koleksiyonu İncele