Eastpak'a kaydolduğunuz için teşekkür ederiz.
Konumunuzu seçin

Şu anda TÜRKİYE'ye gönderim yapan çevrimiçi mağazadasınız.

Our Customer Care team is experiencing a high volume of contacts at the moment, so our response time may be a little longer than usual. We apologise for the delay.

RICK AND MORTY X EASTPAK

"Kendimi turşuya çevirdim Morty!" Unutulmaz Pickle Rick karakteri, Rick ve Morty ile olan işbirliğimizde geri dönüyor. Koleksiyon, bilim insanı Rick ve torunu Morty'nin öngörülemeyen tuhaflıklarını takip eden yetişkinlere yönelik animasyon serisi kadar ilginç. Çantalar ve aksesuarlar bilim kurgu gösterisinden ve ikonik ikilinin galaksiler arası maceralarından ilham alıyor.

Rick'in Dönüşümü

Rick and Morty hayranları, ''Adult Swim'' bölümünde Rick'in planlardan kaçınmak için kendisini turşuya çevirdiğini hatırlayacaktır. Bu koleksiyona özel Pickle Rick bel çantası o kahkahalarla dolu anı anıyor. Koleksiyonda ayrıca Rick ve Morty'nin tanıdık yüzlerinin yer aldığı radyoaktif tasarımlı klasik Eastpak sırt çantamız, bel çantamız ve büyük boy sırt çantamız da yer alıyor.

Kendini turşuya çevir!

Bu sihir değil, bilim. Ve hayır, eğer bir turşuysan hareket edemez veya uçamazsın çünkü yapabilseydin pek de turşu sayılmazdın. Gizli yollar aramaktan vazgeç ve sadece tadını çıkar!

Bu özellik için web kameranı kullanma izni vermen gerekir. İzinlerini tarayıcı ayarlarından yönetebilirsin.