Eastpak'a kaydolduğunuz için teşekkür ederiz.
Konumunuzu seçin

Şu anda TÜRKİYE'ye gönderim yapan çevrimiçi mağazadasınız.

Seyahat Koleksiyonu Rehberi

Eastpak seyahat modelleri ile terminalde hareket özgürlüğünü deneyimle. Fonksiyonel özellikler ve akıllı detaylarla tasarlanan valiz alternatiflerimiz ile gelecekteki maceralara hazır ol.

Yola çıkmadan önce, sorunsuz bir yolculuk için bir rehber hazırladık. Macera başlasın!

Modellerimiz

Tranzshell

Sert kaplamalı valizimiz koruyucu ve esnek bir dış katman sunan yenilikçi materyal karışımından üretilir. Rahat bir kullanım sunan tekerlek sistemi ve dolgulu saplar pasaport kontrolünden kolayca geçmeni sağlar.

Alışverişe Başla Tranzshell

Tranverz

Klasik Tranverz valiz hafif olduğu kadar dayanıklı, tarz sahibi ve güvenlidir. TSA üç basamaklı şifreli kilidi, yan sıkıştırma kayışları ve kolayca düzenleme için birden çok cebi bulunur.

Alışverişe Başla Tranverz

Trans4

Dört tekerlekli valizimiz sokakta rahat hareket etmeni sağlayan 360° dönen tekerleklere sahiptir. Eşyaları düzenlemeyi kolaylaştıran yan sıkıştırma kayışlar ve seyahatte eşyalarının güvende olmasını sağlayan TSA üç basamaklı şifreli kilidi bulunur.

Alışverişe Başla Trans4

Travelpack

İkisi bir arada kabin boy valiz sırt çantası olarak takılabilir veya saplarından tutularak taşınabilir. Elektronik cihazlarını korumak için iç dizüstü bilgisayar bölmesini kullanabilirsin.

Alışverişe Başla Travelpack

Seyahat Çantaları

Travel Bags

Her varış noktasına uygun akıllı tasarımlar

Seyahat Aksesuarları

Essential styles for staying organised on the go

Seyahatin için eşyalarının düzenli olmasını sağlayan modeller

Valiz nasıl hazırlanır?

En iyi valizin hangisi olduğunu ve valizin içine neler konması gerektiğini merak ediyor olabilirsin. Eastpak olarak, seyahat çantalarından düz sırt çantalarına kadar akıllı kullanım ve alan verimliliği sunan depolama seçenekleri sunuyoruz.

Yuvarla

Valizin içinde yerden kazanmak için kıyafetlerini yuvarlayarak silindir haline getirmeni öneririz. Daha fazla eşyaya yer kalması ve ayakkabının şeklinin bozulmaması için çoraplarını ve diğer küçük eşyalarını ayakkabılarının veya botlarının içine yerleştirebilirsin.

Alışverişe Başla Tranzshell

Elinin altında olmasını istediğin eşyaları en üste yerleştir.

Rahatlığın için seyahatte hemen ihtiyaç duyabileceğin eşyaları valizin içinde en üste yerleştir.

Alışverişe Başla Tranverz

Kirliler için yedek bir çanta getir

Kısa seyahatlerde ve sırt çantasıyla çıktığın maceralarda temiz ve kirli kıyafetlerini birbirinden ayır.

Alışverişe Başla Trans4

Eşyalarını düzenlemek için seyahat çantaları kullan

Eşyalarının seyahatlerde düzenli kalması için küçük, orta ve büyük boylarda seyahat çantalarından alabilirsin.

Alışverişe Başla Travelpack

Kabin boy valiz nedir?

Kabin boy valizin boyutları nelerdir? Kuzey Amerika’daki keşif tutkunlarının el bagajı da dediği kabin boy valiz uçakta yanına almana izin verilen boyuttaki valiz tipidir.

Seyahati planlamak çok kolay olmasa da sana en uygun boyda el bagajını bulmak seyahat rehberimiz ile oldukça kolay! Yedek kıyafetlerini ve tatilde ihtiyaç duyacağın eşyalarını hazırla ve valizini toplamaya başla.

What is a cabin bag?


Valizin boyu nasıl ölçülür?

Hala nereden başlayacağından emin değilsen endişelenmene gerek yok. Kabin boy valizlerimiz çoğu uçuşta el bagajı olarak kullanılmaya uygundur.

Yine de kontrol etmek istersen, sana ve kullandığın havayolu şirketine en uygun valizi seçebilmen için aşağıda ölçülerimizi bulabilirsin. Çoğu durumda, aşağıdaki ölçüler tüm sapları, tekerlekleri ve dış cepleri içerir.

Boyut: max 115cm - Etihad Airways, Singapore Airlines

Boyut: 45 x 36 x 20cm - easyJet

Boyut: 50 x 37 x 25cm - Qatar Airlines

Boyut: 55 x 35 x 25cm - Aerolineas Argentinas, Air France, Air India, Alitalia, Jet Airways, Transavia Airlines

Boyut: 55 x 38 x 20cm - Emirates

Boyut: 55 x 40 x 20cm - Asiana Airlines, Tap Portugal, Korean Air, Ryanair*, Vueling

Boyut: 55 x 40 x 23cm - Air Canada, Austrian Airlines, Brussels Airlines, Ethiopian Airlines, Polish Airlines, Brussels Airlines, Lufthansa, Scandinavian Airlines, Turkish Airlines

Boyut: 55 x 40 x 25cm - Aeroflot, Aero Mexico, Ana, Czech Airlines, United Airlines

Boyut: 56 x 36 x 23cm - American Airlines, China Airlines, Malaysia Airlines, US Airways

Boyut: 56 x 45 x 25cm - Aegean Airlines, British Airways, Finnair, Thai Airways

Boyut: 56 x 35 x 23cm - Delta Airlines

Boyut: 56 x 35 x 25cm - KLM

Boyut: 56 x 40 x 25cm - Iberia

Boyut: 57 x 36 x 23cm - Virgin Atlantic

Boyut: 57 x 40 x 25cm - Japan Airlines

What is a cabin bag?

Sana en uygun Eastpak kabin boy valizi bul

Seyahat eşyalarını yerleştirmek için fonksiyonel bir valiz tercih edebilirsin. Çok sayıda sırt çantası ve valiz seçeneğimize ek olarak, yola çıkmadan önce sepetine birkaç tane de seyahat çantası ekle!

İmzamız niteliğindeki küçük, orta ve büyük boylarda seyahat çantalarımız eşyalarının seyahatlerde düzenli kalması için tasarlanmıştır. Eşyalarını yerleştirdikten sonra bu kompakt valizleri saplarından tutarak taşıyabilirsin.

El valizinin içine neler koyabilirsin?

El valizini hazırlamaya nereden başlamalısın? Yanına hangi eşyaları alman gerektiğine karar vermek oldukça zordur. Fazla şey taşımak istemezsin ama her şeye karşı da hazırlıklı olmak istersin.

Yanına yedek bir çift kıyafet almak her zaman iyi bir seçim olacaktır. Büyük valizinin içinde iki hafta yetecek kadar kıyafet varken bir yanına yedek tişört almak gereksiz görünse de valizinin seninle aynı zamanda gideceğin yere varabileceğinden asla emin olamazsın. Yolculuk sırasında bir şeyler kaybolursa gideceğin yere üzerine giyebileceğin temiz kıyafetlerle varmak iyi olacaktır.

What is a cabin bag?
What is a cabin bag?

Asıl konuya gelelim - yanına hangi sıvıları alabilirsin?

Sıvılar konusu biraz karışık olabilir, özellikle de bugünlerde el dezenfektanları olmazsa olmazken. Havaalanlarında genellikle check-in sırasında 100 ml’yi aşmayan bütün sıvıların maksimum toplam kapasitesi 1 litreyi aşmayan şeffaf bir çantada taşınması gerekir. En sevdiğin şampuanını veya losyonunu şişesiyle yanına almak istiyorsan valizinin içine yerleştir.

Çocukla birlikte seyahat ediyorsan ve yanında ilaç taşıman gerekiyorsa hacim kısıtlaması bebek mamaları ve ilaçları için geçerli değildir.

El valizinin içine başka neler koyabilirsin?

Ailene hediye almayı unuttuysan hızlıca duty free mağazalarına uğrayabilirsin. Havaalanlarından aldığın duty free sıvılar el bagajında taşımana izin verilen sıvı sınırlarını aşabilir. Gideceğin yere varana kadar aldığın ürünün ve fişinin mühürlü poşette kalmasına dikkat etmen yeter.

Elbette, yanına sivri nesneler, patlayıcı ve yanıcı maddeler almamaya dikkat et.

Seyahatine başlamadan önce havayolu şirketinin havacılık kurallarına bir göz atmanda fayda olacaktır. Kısıtlamalar ve el bagajına neler koyabileceğine havayolu şirketleri karar verdiğinden, yanında neleri götürebileceğine dair son karar onlara ait olacaktır.

What is a cabin bag?
Yukarı Çık