Eastpak'a kaydolduğunuz için teşekkür ederiz.
Konumunuzu seçin

Şu anda TÜRKİYE'ye gönderim yapan çevrimiçi mağazadasınız.

Sürdürülebilirlik yolculuğumuzu keşfedin

Marka olarak temsil ettiğimiz değerler, tasarım ve ürün geliştirme süreçlerinde önemli bir rol oynuyor. 1952'den beri, uzun süreli dayanıklılık için inşa edilen kullanışlı tasarımlar yapmaya devam ediyoruz. Çanta söz konusu olduğunda her zaman daha iyisini satın alarak tüketimi daha aza indirgemeye inanıyoruz. Zamana meydan okuyan kaliteli tasarımları tercih ederek, israfı ve çevre üzerindeki etkimizi azaltıyoruz.

Sürdürülebilirlik için geleceğe yönelik adımlarımız

Bu dört R ilkesini çalışma şeklimizden yaşam stili tercihlerimize kadar uygulayarak doğru yönde ilerliyoruz.

Reduce

Kaliteye, sayıdan daha çok önem veriyor ve uzun süre dayanıklılığını koruyan, 30 yıla kadar garanti koruması kapsamında ürünler üretiyoruz. Daha kaliteli ve daha az alışveriş yapmak, tüketimi azaltmak için en önemli adımlardan birisi.

Reuse

Multi-fonksiyonel çanta ve bavullarımız yüksek dayanıklılık prensibi ile tasarlandı. Bu sayede, yeni bir sırt çantası aldığınız zaman, eski çantanızı hala spor çantası veya alışveriş çantası olarak değerlendirebilirsiniz.Artık kullanmak istemediğiniz çantalarınızı ise her zaman bir arkadaşınız ile paylaşabilir veya bağışlayabilirsiniz.

Repair

Tüm çanta ve bavul modellerimiz, aktif şehir yaşamına, dünyanın dört bir yanındaki seyahatlerinize ve günlük kullanımınıza uyum sağlayacak şekilde tasarlandı. 30 yıl garanti programı sayesinde, olabilecek her türlü hasarı tamir etmek için elimizden geleni yapıyoruz.

Recycle

Yeniden kullanılmayan ya da tamir edilemeyen tüm materyallerimizi geri dönüştürüyoruz. Kaliteden ve dayanıklılıktan ödün vermeden, kullanılmış materyalleri değerlendirmeye çalışıyoruz. Her zaman kullandığımız materyallerin kalite standartlarımıza uymasına özen gösteriyor, gelecekteki üretim planlarımızı yaparken de özellikle geri dönüştürülmüş materyalleri tercih ediyoruz.

Son adımlar

Tasarımlarımız gelişmeyi sürdürürken, ürünlerimizin kalitesi aynı kalır. Kalite standartlarımızı karşıladıklarından emin olmak için tüm ürünlerimiz üzerinde kapsamlı testler uygularız.

Ürünlerimizin dayanıklılığını test eder ve suya dayanıklı kaplamaların, güçlü fermuarların ve dayanıklı tekerleklerin uzun süreli kullanım testine dayanacak şekilde üretildiğini garantileriz.

Atıkları azaltmak ve modelin tasarımını korumak

Atıkları en aza indirme ve modelin tasarım tarzını koruma misyonumuzun bir parçası olarak, daha sürdürülebilir tasarımlar yaratmak için geri dönüştürülmüş materyaller ve üretim fazlası kumaşlar kullanıyoruz. İkonik Eastpak modellerimizi yeniden tasarlamak için favori çantalarınızı yeniden tasarlıyor ve sorumlu kaynaklı materyaller kullanıyoruz.

30 yıl garanti

"Aktif şehir hayatına uygun ve uzun seneler boyu kullanabileceğiniz çantalar tasarlıyoruz. Ama biliyoruz ki, en dayanıklı materyaller bile bazen zarar görebiliyor, bu durumlarda yardımcı olmak için buradayız. "

Sürdürülebilirliği göz önünde bulundurarak, sınırlı garanti politikamız, ürünlerimizin ömrünü otuz yıla kadar uzatmaya yardımcı oluyor.

Up to 30 year limited warranty

Adımlarımızın takibini sağlamak

Üretim süreçlerimiz, çalışanlarımız ve çalıştığımız yerler için sorumluluk alıyoruz. İzlenebilirlik haritalarımız, ürünlerimizin tedarik zincirinin başlangıcından evinize ulaşmasına kadar attığı adımları ve süreçleri takip eder.

Tracing our steps