Eastpak'a kaydolduğunuz için teşekkür ederiz.
Konumunuzu seçin

Şu anda TÜRKİYE'ye gönderim yapan çevrimiçi mağazadasınız.

Seçiminiz:
Fiyat

Makyaj Çantası

3 ÜRÜN
SIRALA
Eastpak kalitesi ve eşsiz tasarımları ile çanta ve aksesuar modellerimizi seninle buluşturduğumuz koleksiyonlarımızdan makyaj çantaları modellerimizi inceleyebilir, okul aksesuarları ve seyahat aksesuarları modellerimize göz atabilirsin.

Makyaj malzemelerini dilediğin yere düzenli ve güvenli bir şekilde götürmek için bir çantaya ihtiyacın olur. Bu amaçlar doğrultusunda tercih edebileceğin makyaj çantası modellerimiz, eşsiz Eastpak tasarım çizgisini ve kalitesini yansıtır. Fonksiyonel tasarım detayları sayesinde kozmetik ve bakım ürünlerini organize biçimde yerleştirmene yardımcı olur. Dayanıklı yapısıyla da uzun ömürlü kullanımı mümkün kılar. Daha pek çok özelliği keşfetmek için makyaj çantası serimize göz atabilirsin.

Makyaj Çantası Modelleri

İster günlük hayatta ister seyahatlerde tercih edebileceğin farklı makyaj çantası modelleri burada! Evde ve dışarıda kullanıma uygun özellikleri taşıyan modellerimizin her birinde özel tasarım detayları yer alır. Makyaj çantalarımız, geniş iç hacmi sayesinde çok sayıda kozmetik ve bakım ürünü için yeterli alanı sunar. Asma halkası olduğu için malzemelerinin evde ya da dışarıda düzenli kalmasını sağlar. Makyaj çantası modellerimiz, dayanıklı materyaliyle uzun yıllar boyunca sana eşlik eder. %100 naylon ya da %60 naylon ve %40 polyesterden üretildiği için ilk günkü özelliklerini korumayı başarır. Böylece her kullanımda aynı kaliteyi ve estetik görünümü ortaya koyar.

Büyük Makyaj Çantası

Eastpak büyük makyaj çantası, serinin en yüksek iç hacmini ve taşıma kapasitesini sunar. 17,5 cm yükseklik, 26 cm genişlik ve 10 cm derinlik gibi ölçülere sahiptir. Bu modellerimiz, fazla makyaj malzemesi olanlara hitap eder. Ayrıca büyük boyutlu kozmetik ve bakım ürünlerini de diğerleriyle aynı çantada taşımak isteyenlerin tercihi olur. Tüm malzemelerini tek bir yerde saklamak istiyorsan büyük ebatlı makyaj çantalarımızı tercih edebilirsin.

Küçük Makyaj Çantası

Nispeten daha küçük ölçülere sahip olan makyaj çantalarımız, birkaç bakım ürününü işe ya da okula giderken yanına almak isteyenler için idealdir. Üstelik bu modeller, Eastpak sırt çantası serisiyle mükemmel uyum sağlar. Aynı tasarım çizgisini taşıdığı için uyumlu bir görünüm ortaya koyar. Minimal boyutları sayesinde sırt çantalarında fazla yer kaplamaz. Küçük makyaj çantası modellerimizi, kısa süreli seyahatlerinde de rahatlıkla kullanabilirsin. Mini makyaj çantaları, günlük kullanım için oldukça idealdir. Son derece hafif olduğu için çantadaki yüklere ekstra bir ağırlık eklemez. Ayrıca renk seçenekleriyle Eastpak çantan ile ya da Eastpak valizinle uyum sağlar. Örneğin siyah makyaj çantası, zamansız görünümüyle ön plana çıkar. Asil ve sade duruşuyla farklı tarzlara hitap etmeyi başarır. Arzu edersen gri renkli modellerimize de göz atabilirsin.

Seyahat Makyaj Çantası

Kısa ya da uzun süreli seyahatlere çıkarken yanına makyaj malzemelerini almak isteyebilirsin. Seyahat aksesuarları, arasında yer alan makyaj çantalarımız, tatilde ihtiyaç duyduğun kozmetik ve bakım ürünlerini düzenli bir şekilde taşıman için son derece idealdir. Çok bölmeli tasarımı sayesinde farklı özellikteki malzemeleri ayrı ayrı yerleştirmene olanak tanır. İki ayrı geniş bölmesi olan modeller, nispeten daha büyük boyutlu makyaj malzemelerine uygundur. Ayrıca seyahat makyaj çantasında fermuarlı iç cepler de yer alır. Bu bölümlere küçük boyutlu unsurları yerleştirmen mümkündür. Bölmeli makyaj çantasını ister valizinde ister çantanda taşıyabilirsin.

Makyaj Çantası Fiyatları

Uzun ömürlü kullanım hedefiyle ve sürdürülebilir bir yaklaşımla üretilen Eastpak makyaj çantaları arasındaki modelleri gönül rahatlığıyla tercih edebilirsin. Bez makyaj çantası modellerimiz, âdeta zamana meydan okuduğu için yıllar boyunca sana eşlik eder. Bu seride seni, farklı beklentilere yanıt veren makyaj çantası fiyatları ve özellikleri bekler. Söz konusu detayları incelediysen her daim keyifle kullanabileceğin modeli tercih etmeye hazırsın. Kalitesi ve estetik görünümüyle göz dolduran makyaj çantalarımız sayesinde kozmetik ürünlerini özgürce yanında taşıyabilirsin.
Devamını Oku
Yukarı Çık