Eastpak'a kaydolduğunuz için teşekkür ederiz.
Konumunuzu seçin

Şu anda TÜRKİYE'ye gönderim yapan çevrimiçi mağazadasınız.

Çapraz Çanta

35 ÜRÜN
SIRALA
Tükenmek Üzere
Özel Koleksiyon
1.899,00 TL
Özel Koleksiyon
1.899,00 TL
Özel Koleksiyon
1.899,00 TL
Tükendi
2.499,00 TL 1.749,30 TL
Eastpak kalitesi ve eşsiz tasarımları ile çanta ve aksesuar modellerimizi seninle buluşturduğumuz koleksiyonlarımızdan çapraz çanta modellerimizi inceleyebilir, tote çanta ve omuz iş çantası modellerimize göz atabilirsin.

Günlük hayatta ve okula ya da işe giderken kullanışlı bir çantaya ihtiyacın olur. Bu ihtiyaca başarıyla yanıt veren çapraz çanta serimiz, yıllardır süregelen Eastpak tasarım çizgisini ve üstün kalitesini yansıtır. İster yan ister çapraz asabileceğin bu modellerde seni işlevsel bölümler bekler. Ana bölmeler ve farklı kısımlarda yer alan cepler sayesinde eşyalarını çantana dilediğin düzende yerleştirebilirsin. Daha fazla kullanım fikri için ayrı yönleriyle ön plana çıkan çapraz askılı çanta modellerimizi keşfet.

Çapraz Çanta Modelleri

Dayanıklı materyallerden üretilen çapraz çantalarımız, âdeta zamana meydana okuyarak uzun yıllar boyunca sana eşlik eder. Uzun ömürlü kullanım hedefiyle tasarlanan modeller, ağırlığa dayanıklı olduğu için eşyalarını güvenle taşımana yardımcı olur. Naylon ve polyester çantalarımızda kitaplardan elektronik cihazlara kadar dilediğini taşıyabilirsin. Üstelik çapraz askılı çantalarda laptop bölmesi gibi özel detaylar da yer alır. Bu modellerdeki 13 inç, 15 inç ve 17 inç boyutlarındaki cihazlara uyumlu bölmeler sayesinde dizüstü bilgisayarını da gittiğin her yere yanında götürebilirsin. Eastpak postacı çantası gibi çapraz askılı modellerde kullanım konforunu artıran özellikler bulunur. Bu özellikler arasındaki ayarlanabilir omuz askısı, çantanı dilediğin uzunlukta kullanmana olanak tanır. Ayrıca askı bölümlerinde ağırlığın etkisini azaltan dolgular da yer alır. Omuz kısmında yumuşak bir his oluşturan dolgular sayesinde çantanı gün boyu rahatça kullanman mümkündür. Asil duruşuyla göz dolduran siyah çapraz çantası gibi modellerimizi tercih ederek estetik görünümle konforu buluşturabilirsin.

Erkek Çapraz Çanta

İşlevsel detaylarıyla ön plana çıkan erkek çapraz çanta modellerini ister günlük hayatta ister seyahatlerde yanına alabilirsin. Çok cepli tasarım ve dâhili düzenleyici gibi özellikler taşıyan bu çantalara yolculuklarda yanından ayırmak istemeyeceğin unsurları yerleştirmen mümkündür. Örneğin iş seyahatlerinde laptop bölmeli modellerle elektronik cihazlarını ve önemli belgelerini güvenle taşıyabilirsin. Bu noktada karşına büyük ve küçük çapraz çanta olmak üzere iki ayrı alternatif çıkar. Büyük boyutlu erkek çapraz çantalar, geniş iç hacimleri sayesinde seyahatlerde ve işe ya da okula giderken kullanmaya oldukça uygundur. Bu çantaların; 28 cm yükseklik, 38,5 cm genişlik ve 8 cm derinlik gibi ölçüleri bulunur. Nispeten daha küçük sırt çantası modelleri, günlük hayatta telefon ve cüzdan gibi minimal eşyaları güvenle taşımanı sağlar. Küçük boyutlu çapraz çantalarda ise 21 cm yükseklik, 16 cm genişlik ve 5,5 cm derinlik gibi ölçüler vardır.

Kadın Çapraz Çanta

Sade ama göz alıcı tasarımlara sahip kadın çapraz çantalarımız, günlük rahat tarzının tamamlayıcısı olur. Gri, siyah ve beyaz çapraz çanta modellerimiz hem zamansız hem asil bir görünüm ortaya koyar. Dinamik ruhunu yansıtmak ve rengârenk kombinler yapmak istiyorsan eğlenceli modeller sunan bel çantası serimize de göz atabilirsin. Spor çapraz çantalarımız, günlük kullanım için son derece idealdir. Son derece hafif oldukları için eşyalarının yüküne ekstra bir ağırlık eklemez. Bu sayede sürekli hareket hâlinde olduğun zamanlarda yoğun tempona ve yüksek ritmine başarıyla ayak uydurur.

Çapraz Çanta Fiyatları

Geçmişten bugüne süren Eastpak çizgisini taşıyan çapraz çantalarımızla kalite, konfor ve estetik bir arada. Uzun süre keyifle kullanabileceğin çapraz çanta modellerimizde seni farklı fiyat aralıkları bekler. Çapraz çanta fiyatları ve modellerini inceledikten sonra senin için uygun olan seçeneği kolaylıkla bulabilirsin. Örneğin günlük hayatta takıp çıkabileceğin minimal bir çanta arıyorsan küçük boyutlu modellerimiz tam sana göredir. Kitapları, belgeleri ya da dizüstü bilgisayarını yanına alacağın zamanlarda ise büyük boyutlu ve özel bölmeleri olan çantalara yönelebilirsin. Üstelik bu çantaların üretiminde herhangi bir hayvansal materyal de kullanılmaz. %100 vegan çapraz askılı çantalarımızı gönül rahatlığıyla tercih edebilirsin.
Devamını Oku
Yukarı Çık