Eastpak'a kaydolduğunuz için teşekkür ederiz.
Konumunuzu seçin

Şu anda TÜRKİYE'ye gönderim yapan çevrimiçi mağazadasınız.

Postacı Çantası

10 ÜRÜN
SIRALA
Eastpak kalitesi ve eşsiz tasarımları ile çanta ve aksesuar modellerimizi seninle buluşturduğumuz koleksiyonlarımızdan postacı çanta modellerimizi inceleyebilir, okul omuz çantaları ve laptop bölmeli omuz çanta modellerimize göz atabilirsin.

Şehir hayatının dinamik ritmine uyum sağlayan bir postacı çantası arıyorsan doğru yerdesin. Hemen takıp çıkabileceğin postacı çantalarımız, son derece hafif ve kullanışlıdır. Her bir model, kullanım konforunu artıran özelliklerle donatılmıştır. Bu anlayışla üretilen postacı çantalarında seni özel bölmeler ve gün boyu rahatlık sağlayan detaylar bekler. Böylece hem rahat hem de fonksiyonel bir çantaya sahip olman mümkün hâle gelir. Daha fazla özellik için her biri ayrı yönüyle ön plana çıkan postacı çantalarımızı keşfet.

Postacı Çantası Modelleri

Yıllardır süregelen Eastpak kalitesini taşıyan postacı çantası modelleriyle en yoğun günlere bile hazırsın. Günlük hayatta ve okula ya da işe giderken kullanabileceğin postacı omuz çantası serimizde seni bekleyen farklı alternatifler bulunur. Kompakt modeller, kaba durmayan boyutları ve geniş iç hacimleriyle dikkat çeker. Böylece estetik görünümü ve işlevsel kullanımı bir arada sunar. Postacı çantalarımız; 24 cm yükseklik, 33 cm genişlik ve 11 cm derinlik ölçülerine sahiptir. Nispeten daha büyük postacı çantası modellerimizde ise bu ölçüler sırasıyla 30,5 cm, 33 cm ve 11 cm olarak değişir.

Erkek Postacı Çantası

Fonksiyonel detaylarıyla ön plana çıkan erkek postacı çantası modelleri, aynı anda birden fazla amaca hizmet eder. Örneğin laptop bölmeli okul çantası, elektronik cihazlarını yanında taşımana olanak tanır. Bu çantalarda yer alan özel bölmeler, dizüstü bilgisayarların standart ölçülerine göre tasarlanır. 13 inç, 15 inç ve 17 inç ölçülerindeki laptoplara uygundur. Ayrıca 9,7 inç büyüklüğündeki tabletler için özel taşıma alanları olan modellerimiz de bulunur. Polar astarla çevrilen ve koruyucu katmanlar içeren bu bölümler, elektronik cihazları sert yüzeylerin etkisinden korur.

Kadın Postacı Çantası

Estetik tasarım detayları taşıyan kadın postacı çantası modellerimiz, günlük sportif tarzına uyum sağlar. Sade tasarım çizgisiyle zamansız ve dikkat çekici bir görünüm ortaya koyar. Kumaş postacı çantası, yıllara meydan okuyan üstün Eastpak kalitesini yansıtır. %100 naylon ya da %40 naylon, %60 polyester karışımı materyali sayesinde uzun seneler boyunca görünümünü ve formunu korur. Ayrıca çapraz postacı çantası modellerimiz, %100 vegandır. Sürdürülebilir yaklaşımla üretilmesi ve herhangi bir hayvansal materyal içermemesiyle tercih sebebi olur.

Okul Postacı Çantası

Postacı modellerimizi ister iş ister okul çantası olarak kullanabilirsin. Postacı okul çantası, kitapların ve defterlerin için gereken taşıma kapasitesine sahiptir. Dayanıklı askıları sayesinde yükün ağır olsa da okul eşyalarını güvenle taşımana yardım eder. Üstelik çantanın askılarında ağırlığın etkisini azaltan dolgular ve uzunluğu özgürce belirleme şansı veren ayarlanabilir kısımlar bulunur. Böylece çantan gün boyu omzunda olsa da konforunu koruyabilirsin. Eastpak postacı çantalarında eşyalarının güvenliğini sağlayan tokalı kapaklar yer alır. Birbirine geçmeli bir çalışma sistemi olan tokalı kapaklar, fazla efor sarf etmeye gerek kalmadan açılıp kapatılır. Kendi kendine açılmadığı için kitaplarının ya da elektronik cihazlarının çantanın içinden düşmesi gibi sorunları önler. Bu sayede ana bölmeye ve diğer ceplere doldurduğun eşyalarını güvende tutabilirsin.
Devamını Oku
Yukarı Çık