Eastpak'a kaydolduğunuz için teşekkür ederiz.
Konumunuzu seçin

Şu anda TÜRKİYE'ye gönderim yapan çevrimiçi mağazadasınız.

Sırt Çantası

277 ÜRÜN
SIRALA
Tükenmek Üzere
Tükenmek Üzere
Tükenmek Üzere
Tükenmek Üzere
Tükenmek Üzere
Tükenmek Üzere
277 üründen 48 ürün görüntülemektesiniz.
Eastpak kalitesi ve eşsiz tasarımları ile çanta modellerimizi ve aksesuarlarımızı seninle buluşturduğumuz sırt çantalarını inceleyebilir, online alışverişe özel sırt çantaları modellerini ve okul sırt çanta modellerine göz atabilirsin.

Hangi modeli tercih edeceğin konusunda kararsız mısın? İkonik Padded Pak'r modelinden en favori sırt çantası tasarımlarımıza kadar, her yaşa uygun çok çeşitli sırt çantalarımızı keşfet. Tüm sırt çantalarımız unisextir ve kolay kullanıma uygun şekilde tasarlanmıştır. Sırt çantalarımız, taşıma kolaylığı için dolgulu askılar ve sırt kısımlarının yanı sıra düzenli kalmana yardımcı olacak iç bölmelere sahiptir. Suya dayanıklı kumaştan üretilen bu çantalar, önemli eşyalarını yağmurdan veya güneşten korur. Akıllı ya da gündelik, büyük ya da küçük bir model arıyorsan, ihtiyacına uygun tüm modeller burada. Daha fazlası için erkek ve kadın sırt çantası modellerine göz atabilirsin.

Sırt Çantası Modelleri

Okula giderken ya da arkadaşlarına eğlenceli bir gün geçirirken kullanabileceğin bir sırt çantası arıyorsan, doğru yerdesin. Eastpak’in yenilikçi tasarımları seni bekliyor. Her mevsim kombinlerinin vazgeçilmez parçalarından biri olacak sırt çantası modelleri ile farkını ve tarzını öne çıkarabilirsin. Sürdürülebilir bir dünyanın parçası olmak için tasarladığımız çanta modellerimizi, başka hiçbir markada bulamayacağın 30 yıl garanti ayrıcalığı ile uzun yıllar kullanabilirsin.

Kadın Sırt Çantası Modelleri

Yenilenen tasarımlarımız ile kadın sırt çantası modellerimizi; seyahatlerinde, iş hayatında, gündelik yaşamında ya da okulda kullanabilirsin. Farklı boyut ve renk seçenekleri ile sunmuş olduğumuz kadın sırt çantası modelleri arasından zevkine ve kullanım amacına uygun olanı hemen seçebilirsin. Ergonomik omuz askıları, düzenleyici bölmeleri, göğüs askıları, laptop bölmesi ve daha pek çok ayrıcalıklı özelliğe sahip olan kadın sırt çantası modellerimiz seni bekliyor.

Erkek Sırt Çantası Modelleri

Erkeklerde sırt çantası kullanımı, son birkaç yılda gözle görülür ölçüde arttı. Bu yüzden erkek sırt çantası modellerinde ürün alternatiflerinin genişlediğinden bahsetmek yanlış olmaz. Okula giderken kullanabileceğin erkek okul sırt çantası modelleri veya bilgisayarını her an yanında taşımana olanak tanıyan laptop sırt çantası modelleri ile farkını yansıtabilirsin. İkonik tasarımlarıyla öne çıkan spor sırt çantası ile spora giderken tüm eşyalarını yanında taşıyabilirsin. İhtiyacına ve zevkine en uygun erkek sırt çantası modelleri Eastpak kalitesi ile keşfet.
Devamını Oku
Yukarı Çık