Eastpak'a kaydolduğunuz için teşekkür ederiz.
Konumunuzu seçin

Şu anda TÜRKİYE'ye gönderim yapan çevrimiçi mağazadasınız.

2 Tekerlekli Valiz

54 ÜRÜN
SIRALA
Tükenmek Üzere
54 üründen 48 ürün görüntülemektesiniz.
Eastpak kalitesi ve eşsiz tasarımları ile valiz modellerimizi ve aksesuarlarımızı seninle buluşturduğumuz iki tekerlekli valiz modellerini inceleyebilir, kabin boy valiz modellerine ve orta boy valiz modellerine göz atabilirsin.

Seyahat etmenin özgürlüğüne uyum sağlayan 2 tekerlekli valiz modellerimizle yola keyifle çıkabilirsin. 2 ayrı tekerleği bulunan valizlerimiz, kısa ya da uzun süreli yolculuklar ve konaklamalar için ideal özellikleri taşır. Geniş iç hacimleri sayesinde iş ya da turistik amaçlı çıktığın gezilerde yanına almak istediğin çok sayıda eşya için yeterli alanı sunar. Ayrıca 2 tekerlekli valiz modelleri, ağırlığın seni kısıtlamasını önleyerek seyahat sürecini konforlu hâle getirir. Sürekli hareket hâlinde olacağın tatil dönemlerine özgürlük katmak için her biri farklı yönleriyle ön plana çıkan 2 tekerlekli valizlerimizi inceleyebilirsin.

2 Tekerlekli Valiz Modelleri

Yıllardır süregelen Eastpak kalitesini yansıtan 2 tekerlekli valiz serimiz, dayanıklı materyalleriyle uzun ömürlü kullanım şansı verir. Kullanışlı özelliklerle donatıldığı için seyahat sürecinde seni bekleyen eşya yerleştirme ve taşıma adımlarını kolaylaştırır. İki tekerli valizlerimiz, ana ve düzenleyici bölmelerden meydana gelir. Ana bölmeler, kıyafetler ve dizüstü bilgisayar gibi nispeten daha fazla yer kaplayan unsurlar için idealdir. Düzenleyici bölmeler ise bakım malzemeleri ve küçük elektrikli eşyalara uygundur. Dilersen fermuarlı ön ceplere, pasaport ve bilet gibi önemli belgeleri yerleştirebilirsin. İşlevselliğin ön planda olduğu 2 tekerlekli valiz modelleri, seyahat eşyalarının yükünü zorlanmadan taşımana yardım eder. Zira bu valizlerde rahatça dönen bir tekerlek sistemi yer alır. Böylece zemin koşulları ya da yolun eğim düzeyi fark etmeksizin valizini istediğin gibi yönlendirebilirsin. Ayrıca iki tekerlekli valizler, uzayabilen sapıyla da kullanım konforunu artırır. Yani valizinin sapını dilediğin uzunluğa getirebilir, işin bittikten sonra fazla efor sarf etmeden kapatabilirsin.

2 Tekerlekli Orta Boy Valiz

Zamana meydan okuyan tasarımlara sahip Eastpak valiz serisi, boyut seçenekleriyle farklı ihtiyaçlara ve beklentilere başarıyla yanıt verir. Kısa süreli seyahatler için ideal olan 2 tekerlekli orta boy valiz, yeteri kadar eşyayla özgür ve keyifli bir konaklama süreci geçirmek isteyenlerin seçimidir. Hava yolu şirketlerinin 20x35x55 cm olarak belirlediği kabin boy valiz standartlarını da karşılar. Daima minimal ama fonksiyonel seyahat aksesuarlarını tercih ediyorsan doğru adrestesin. Yolculuğa çıkarken yanına iki tekerlekli valizle birlikte yağmur kılıfı, cüzdan, omuz ve bel çantası gibi seçenekleri de alabilirsin. Bu sayede tüm eşyalarını, düzenli ve güvenli şekilde taşıman mümkün olur.

2 Tekerlekli Büyük Boy Valiz

2 tekerlekli büyük boy valizinle uzun süreli yolculuklar ve konaklamalar için hazırsın. Büyük boyutuna rağmen son derece hafif olan bu valizler, günlerce sürecek bir tatil planını kolaylaştıran unsur hâline gelir. Yanına almak istediklerini bir arada tutmana ve ağırlık sorunu yaşamadan kolayca taşımana yardımcı olur. Üstelik büyük valiz modellerimizde yer alan sıkıştırma kayışları, açılma gibi problemleri önleyerek seni yarı yolda bırakmaz. Çift bölmesi, rahatça dönen tekerleri ve uzayabilen sapı olan valizlerimiz sayesinde seyahatlar çok daha keyifli hâle gelir.

2 Tekerlekli Valiz Fiyatları

Sürdürülebilir bir yaklaşımla ve uzun ömürlü kullanım hedeflenerek üretilen Eastpak 2 tekerlekli valiz modellerinin fiyatları değişiklik gösterir. Tekerlekli valiz fiyatları ve modellerini inceleyerek senin için en uygun modeli kolaylıkla belirleyebilirsin. Örneğin iş hayatında kullanmak için bir valiz arıyorsan sert kapaklı valizler tam sana göredir. Hibrid köpük içeren modeller, kırılmaya karşı dayanıklı yapısıyla ön plana çıkar. Ayrıca özel bölmeleriyle de bilgisayar ve tablet gibi elektronik cihazların zarar görmesini önler. Bu valizlerde entegre TSA üç basamaklı şifreli kilit de bulunur. Şifreli 2 tekerlekli valiz modellerinin ilgili kısımlarına kişisel bilgilerini de ekleyerek kaybolmalara karşı önlem alabilirsin.
Devamını Oku
Yukarı Çık