Eastpak'a kaydolduğunuz için teşekkür ederiz.
Konumunuzu seçin

Şu anda TÜRKİYE'ye gönderim yapan çevrimiçi mağazadasınız.

Seçiminiz:
Fiyat

TOTE ÇANTA

1 ÜRÜN
SIRALA
Eastpak kalitesi ve eşsiz tasarımları ile çanta ve aksesuar modellerimizi seninle buluşturduğumuz koleksiyonlarımızdan tote çanta modellerimizi inceleyebilir, çapraz çanta ve tüm omuz çanta modellerimize göz atabilirsin.

Dışarıya çıkarken yanına ihtiyaç duyabileceğin tüm eşyaları almayı seviyorsan tote çantaları tercih edebilirsin. Geniş iç hacimleriyle bu ihtiyaca yanıt veren çantalarımız, günlük hayatta ve seyahatlerde sana eşlik eder. Kitaptan dizüstü bilgisayara, defterden şarj aletine kadar çok sayıda unsur için yeterli taşıma kapasitesini sunar. Ayrıca özgün Eastpak tasarım çizgisiyle yalın ama dikkat çekici bir görünüm ortaya koyar. Üstün kaliteli ve çok fonksiyonlu bir tote çanta arıyorsan eşsiz özelliklere sahip modellerimize göz atabilirsin.

Tote Çanta Ne Demek?

Sportif tarza uyum sağlayan tote çanta, sade tasarım çizgisiyle ön plana çıkar. Son derece konforlu olduğu için günlük hayatta sıklıkla tercih edilir. Türkçe’de “taşımak” anlamına gelen “tote”, bu çanta modelinin temel üretim prensibini tanımlar. Zira bu modeller, yüksek taşıma kapasitesiyle evden kitabını, kişisel bakım malzemelerini, dizüstü bilgisayarını ve diğer eşyalarını almadan çıkamayanlara hitap eder. Tasarım detaylarından dolayı genellikle omuz çantası olarak kullanılır. Ayrıca ayarlanabilir omuz askıları sayesinde elde taşınmaya da uygundur. “Tote çanta ne demek?” soruna bir yanıt bulduysan şimdi Eastpak modellerini keşfetmeye hazırsın.

Tote Çanta Modelleri

İşlevselliği ve estetiği buluşturan tote çantalarımızı ister günlük hayatta ister işe ya da okula giderken kullanabilirsin. Birden fazla bölmeden oluşan tote iş ve okul çantası modellerimiz, çok sayıda eşyayı düzenli bir şekilde taşımanı mümkün hâle getirir. Şehirde çalışanlar için özel olarak tasarlanan çantalarımız, elektronik cihazlara uygun bölmeler içerir. Bu çantalarda 16 inç cihazlara uygun laptop bölmesi ve 9,7 inçlik tabletlere uygun ayrı bir kısım yer alır. Ayrıca bu kısımlarda elektronik cihazların sert yüzeylerle doğrudan temasını önleyen dolgulu katmanlar da bulunur.

Peluş Tote Çanta

Günlük rahat stiline farklı bir yorum katmak istiyorsan peluş tote çanta modellerimiz tam sana göredir. Yumuşak dokusuyla ön plana çıkan bu çantalar, son derece estetik bir görünüme sahiptir. Ayrıca renkleriyle de dinamik ve çarpıcı tarzının tamamlayıcısı olur. Dilersen uyumlu bir görünüm yakalamak için aynı tonlardaki cüzdanları da tercih edebilirsin. Peluş kadın tote çantalarımız, diğer kumaş türlerinde olduğu gibi uzun yıllar boyunca sana eşlik eder. Yumuşaklığını ve göz alıcı görünümünü koruduğu için her kullanımda aynı deneyimi yaşatır.

Kumaş Tote Çanta

Eastpak kalitesiyle buluşan tote çanta modelleri, uzun süreli kullanım hedefiyle üretilir. Dayanıklı materyallerle üretildiği için âdeta yıllara meydan okur. %100 naylon ve polyester kumaş çantaları, seneler boyunca keyifle kullanabilirsin. Yüksek taşıma kapasitesine sahip olan modellerimiz, işe ya da okula giderken sana eşlik eder. Ağır kitaplarını ve defterlerini güvenle taşımana olanak tanır. Ayrıca bu çantaların üretiminde hayvansal materyaller kullanılmaz. %100 vegan çantalarımızı gönül rahatlığıyla tercih edebilirsin.

Siyah Tote Çanta

Farklı stil kodlarına hitap eden büyük boy ve mini çantalarımızın geniş bir renk yelpazesi vardır. Bu seçenekler arasında zamansız ve dikkat çekici siyah tote çantalar ön plana çıkar. Her renge yakışan siyah modellerimiz hem sportif hem de klasik tarzına uyum sağlar. Böylelikle günlük hayata ve profesyonel görünmek istediğin iş saatlerine aynı anda hitap eder. Benzer şekilde beyaz tote çantalar da her iki tarza uyumludur. Kompakt bir model arıyorsan siyah mini tote çantalarımızı tercih edebilirsin. Bu çantalar, küçük boyutlu eşyaların için yeterli alanı ve taşıma kapasitesini sunar. Dilersen nispeten daha büyük modellere de yönelebilirsin. Yüksekliği 40 cm, genişliği 30 cm, derinliği ise 14 cm olan, 22 litre taşıma hacmine sahip çantaları seyahatlerde ve yoğun iş ya da okul günlerinde kullanabilirsin.
Devamını Oku
Yukarı Çık