Eastpak'a kaydolduğunuz için teşekkür ederiz.
Konumunuzu seçin

Şu anda TÜRKİYE'ye gönderim yapan çevrimiçi mağazadasınız.

4 Tekerlekli Valiz

18 ÜRÜN
SIRALA
Eastpak kalitesi ve eşsiz tasarımları ile valiz modellerimizi ve aksesuarlarımızı seninle buluşturduğumuz dört tekerli valiz modellerini  inceleyebilir, kabin boy valiz modellerine  ve büyük boy valiz modellerine  göz atabilirsin.

Hem kısa hem uzun süreli seyahatlerde sana güvenle eşlik edecek bir valize ihtiyacın olur. Bu ihtiyacı en iyi şekilde karşılayan 4 tekerlekli valizlerimizle yola çıkmaya hazırsın. Yıllardır süregelen Eastpak kalitesi ve özgün tasarım çizgisi, dört ayrı tekerleğiyle kullanım konforunu artıran valiz modellerinde hayat bulur. Akıllı özelliklerle donatılan bu modeller, şehirde çalışanlardan gezgin ruhlara kadar farklı kişilere hitap eder. Tatilde ya da iş hayatında yanına almak istediğin tüm eşyaları rahatça taşımak için farklı yönleriyle ön plana çıkan dört tekerlekli valizlerimize göz atabilirsin.

4 Tekerlekli Büyük Boy Valiz

Günlerce süren seyahatlere eşlik eden 4 tekerlekli büyük boy valizler, geniş iç hacimleriyle tatilde ihtiyaç duyduğun tüm eşyaları yanına almana olanak tanır. Büyük boy tekerlekli çantalarımız; 77,5 cm yükseklik, 53 cm genişlik ve 34,5 cm derinlik gibi ölçülere sahiptir. Üstelik bu modeller, büyük ölçülerine rağmen son derece hafif olduğu için taşıma sırasında seni zorlamaz. Büyük boy 4 tekerlekli valiz, çekçekli olduğu için seyahat sürecinde ekstra efor harcamanı önler. Ayrıca 360 derece dönebilen tekerlekleri sayesinde zemin ve eğim koşulları fark etmeksizin valizini özgürce yönlendirmeni mümkün kılar.

4 Tekerlekli Kabin Boy Valiz

Nispeten daha kısa süreli seyahatlerde ve şehir içi kullanımda 4 tekerlekli kabin boy valizlerimizi tercih edebilirsin. Kabin boy valiz modelleri, hava yolu şirketleri tarafından kabul edilen uluslararası ölçü standartlarına uyumludur. Yani ortalama 20x35x55 cm ölçülerine yakın olduğu için uçak yolculuklarında bagaj süreçleriyle uğraşmak istemeyenlerin ya da önemli eşyalarını yanında tutmayı tercih edenlerin seçimidir. Kabin boy valizler, kompakt tasarımı ve kolay taşınabilir olmasıyla ön plana çıkar. Arzu edersen yolculuklarda yanından ayırmayacağın daha pek çok kabin boy model için 2 tekerlekli valiz serimize de göz atabilirsin. Büyük ve kabin boy 4 tekerlekli valizlerimiz arasında sert kapaklı modeller de yer alır. Sert kapaklı valiz, yenilikçi hibrid köpük ve kumaş materyal gibi özellikleriyle eşyalarının güvenliğini sağlar. Kırılmalara karşı dayanıklı olduğu için dizüstü bilgisayar ve tablet gibi elektronik cihazların zarar görmesini önler. Ayrıca 4 tekerlekli kumaş valiz, bu cihazlar için özel olarak tasarlanan bölmeler de içerir. Böylece eşyalarını hem düzenli hem güvenli şekilde taşımanı sağlar. İş hayatında ve seyahatlerde kullanılabilen valizler, entegre TSA üç basamaklı şifreli kilit sistemiyle de eşyalarını korur.

4 Tekerlekli Valiz Fiyatları

Dört tekerlekli valiz fiyatları, sana hitap eden modellere göre değişiklik gösterir. İhtiyaçlarına uygun ve belirlediğin fiyat aralığında yer alan modeli tercih edebilirsin. Uzun süreli kullanım sağlayan Eastpak 4 tekerlekli valizler, iş için ya da turistik amaçlı çıktığın gezilerde sana eşlik eder.İşlevsel bölmeleri sayesinde eşyalarını düzenli bir şekilde taşımana yardımcı olur. Bu bölmelerdeki kayış ve fermuar detayı ise yolculuk sırasında valizin açılması gibi sorunları önler. Kabin boy modellerde yer alan dolgulu ve rahat yan taşıma sapı, valizi kolayca indirip kaldırmayı mümkün kılar. Büyük boy valizlerdeki rahatça dönen tekerlek sistemi ise ağır yükleri dahi taşımayı kolaylaştırır. Arzu edersen orta ve büyük boy valizleri bir araya getirerek set oluşturabilirsin. Böylelikle ailecek çıkılan seyahatler için gereken eşya taşıma kapasitesine ulaşma şansın olur. 4 tekerlekli valiz setinde farklı ölçülere sahip modelleri buluşturabilirsin. Eastpak 4 tekerli valiz serisinde karşına ölçü, renk, materyal ve fonksiyonel detay çıkar. Bu serideki modelleri inceleyerek seyahatlerinde kendine ve sevdiklerine ait eşyaları, kullanışlı valizlerinle güvenle taşıyabilirsin.
Devamını Oku
Yukarı Çık