Eastpak'a kaydolduğunuz için teşekkür ederiz.
Konumunuzu seçin

Şu anda TÜRKİYE'ye gönderim yapan çevrimiçi mağazadasınız.

Okul Çantası

195 ÜRÜN
SIRALA
Tükenmek Üzere
2.499,00 TL 1.749,30 TL
Tükenmek Üzere
Tükenmek Üzere
Tükenmek Üzere
195 üründen 48 ürün görüntülemektesiniz.
Eastpak kalitesi ve eşsiz tasarımları ile çanta modellerimizi ve aksesuarlarımızı seninle buluşturduğumuz okul çantaları modellerini  inceleyebilir, yeni gelen sırt çantası modellerine  ve özel seri sırt çantası modellerine göz atabilirsin.

Ders sırasında öğrenmeye, arasında ise eğlenmeye hazırsan hemen şimdi okul çantanı seçebilirsin. Okul çantası modellerimiz, orijinal tasarımlarımız ve değişmeyen kalite standartlarımızla ön plana çıkar. Bu kategoride farklı renkleri, işlevsel bölümleri, materyalleri ve diğer detaylarıyla birbirinden ayrılan pek çok seçenek bulunur. Böylece kitap, defter ve diğer unsurları daima konforla taşıman mümkün olur. Fonksiyonel ayrıntılarla estetik görünümü bir araya getiren okul sırt ve omuz çantası modellerimizi keşfedebilirsin.

Okul Çantası Modelleri

Eğitim hayatında sana eşlik edecek işlevselliği ile öne çıkan kullanışlı okul çantaları burada. Her detayı özenle tasarlanan okul omuz çantası modellerimiz, kaliteli materyallerden üretildiği için uzun yıllar boyunca rahatlıkla kullanılır. Okul sırt çantası ise dolgulu sırt ve omuz askıları gibi destekleriyle konforu maksimuma çıkarır. Ayarlanabilir omuz askıları, çantanın kol uzunluğunu dilediğin gibi belirlemene olanak tanır. Son derece dayanıklı olduğu için çok sayıda kitap ve diğer eşyayı güvenle taşımanı da mümkün hâle getirir.

Erkek Okul Çantası

Eastpak erkek okul çantası modelleri, işlevselliği ve estetiği bir araya getirir. Bu çantalarda elektronik cihazlarını korunaklı şekilde taşımak için özel olarak tasarlanan bir bölme bulunur. Tıpkı omuz askıları gibi dolgulu olan bu bölmeye bilgisayarını ya da tabletini çekinmeden yerleştirebilirsin. Erkek çocuk okul çantası çeşitlerimiz, su şişesi ve matara taşımaya uygun işlevsel bölümler içerir. Ulaşım için bisiklet kullanıyorsan okul aksesuarları arasında yer alan şişe çantası ve eşyalarının ıslanmasını önleyen yağmur kılıfı gibi kullanışlı seçeneklere de göz atabilirsin.

Kız Okul Çantası

Cıvıl cıvıl renkleriyle göz dolduran kız okul çantası modellerimizle dikkatleri üzerine çekebilirsin. Kız çocuk okul çantası, dolgulu sırt paneli sayesinde gün boyu rahat etmeni mümkün kılar. Böylece yükün ne kadar ağır olursa olsun enerjini kaybetmeden güne devam edebilirsin. Dinamik ruhunu yansıtmak istiyorsan pembe ve yeşil gibi renkler, asil bir duruş sergilemeyi tercih ediyorsan siyah okul çantası modelleri tam sana göredir. Üstelik bu renklere yakışan Eastpak kalem kutularıyla uyumlu bir okul tarzı da yakalayabilirsin. Okul çantaları, farklı boyut seçenekleriyle ön plana çıkar. Bu kapsamda yüksekliği 40 cm, genişliği 30 cm, derinliği ise 18 cm olan modeller bulunur. Ayrıca laptop bölmesinin ölçüleri 33x27 cm olan ve 13 inçlik dizüstü bilgisayarlara uygun seçenekler vardır. Okul sırt çantasının ve bölmelerinin ölçülerini göz önünde bulundurarak senin için ideal olan modeli tercih edebilirsin.

Lise Okul Çantası

Sınavların arttığı, ders saatlerinin uzadığı lise döneminde seni daima rahat ve güvende hissettirecek bir okul sırt çantasına ihtiyacın olabilir. Lise okul çantası, geniş iç hacmi ve dayanıklı materyaliyle bu beklentilerine fazlasıyla yanıt verir. Örneğin büyük okul çantası modellerimiz, kalın kitaplarını ve dizüstü bilgisayarını yanında taşıman için oldukça idealdir. Çok sayıda bölmesi olan genç okul çantası çeşitleri ise kırtasiye ürünlerini organize bir şekilde yerleştirmeyi sevenlere hitap eder. Fermuarlı ön cepler, elektronik cihaz bölmeleri ve diğer kısımlardan oluşan modellere çok sayıda eşyanı zorlanmadan yerleştirebilirsin.

Okul Çantası Fiyatları

Farklı bütçelere ve beklentilere hitap eden Eastpak çanta modelleri, eğitim hayatın boyunca yanında olur. Sürdürülebilir bir anlayışla üretilen bu çantalar hem günlük olarak hem okula giderken tercih edilir. Örneğin dizüstü bilgisayarını ve kitaplarını yanına alıp bir kütüphanede çalışmaya giderken okul çantalarını rahatlıkla kullanabilirsin. Üstelik modellerimiz, %100 naylon materyal ve deriyle güçlendirilmiş sap gibi detaylar içermesiyle âdeta zamana meydana okur. Konforundan ödün vermeden üstün kalite standartlarına ulaşmak isteyenlerdensen okul çantası fiyatlarımızı ve modellerimizi hemen keşfet.
Devamını Oku
Go to top