Eastpak'a kaydolduğunuz için teşekkür ederiz.
Konumunuzu seçin

Şu anda TÜRKİYE'ye gönderim yapan çevrimiçi mağazadasınız.

Mini Sırt Çantası

13 ÜRÜN
SIRALA
Eastpak kalitesi ve eşsiz tasarımları ile çanta modellerimizi ve aksesuarlarımızı seninle buluşturduğumuz küçük sırt çanta modellerini  inceleyebilir, yağmur kılıfı modellerine  ve tüm sırt çantası modellerine  göz atabilirsin.

Küçük ama işlevsel sırt çantalarımızı ister günlük hayatta ister işe ya da okula giderken kullanabilirsin. Minimal bir görünüm sergileyen bu çantaların her bir detayında zamansız Eastpak kalitesi ve özgün tasarım çizgisi göze çarpar. Ayrıca sadeliğe önem verenler için siyah ve beyaz küçük sırt çantası, daha dinamik tasarımları tercih edenlere yönelik de renkli modeller bulunur. Küçük sırt çantası serimizde renkleri, desenleri ve fonksiyonel bölmeleriyle ön plana çıkan çok sayıda model vardır. Çarpıcı tarzına ve kullanım amacına uygun mini sırt çantalarının özelliklerini hemen şimdi keşfet.

Mini Sırt Çantası Modelleri

Telefon, cüzdan ve anahtar gibi temel eşyalarını taşımak için minyatür bir çantaya ihtiyacın olabilir. O zaman ağırlığa ve kaba bir görünüme neden olmayan mini sırt çantası modellerimiz tam anlamıyla sana hitap eder. Boyu 33,5 cm, genişliği 23 cm, derinliği ise 15 cm olan bu çantaların oldukça şirin ve estetik bir görünümü vardır. Geniş iç hacimli mini çantalar, çok sayıda eşyayı alacak kapasiteye sahiptir. Böylece sürekli elinin altında olmasını istediğin unsurları, tek bir yerde güvenle taşıyabilirsin. Eastpak küçük sırt çantası fiyatları ve modelleri, farklı beklentilere başarıyla yanıt verir. Konforu ön planda tutuyorsan bu sırt çantaları senin için oldukça uygun. Zira bu modellerde dolgulu sırt paneli ve ayarlanabilir omuz askıları bulunur. Dolgulu panel, sırtının doğrudan ağırlığa maruz kalmasını önler. Boyutları değiştirilebilir bölümler ise çantanın askı uzunluğunu özgürce belirlemene olanak tanır. Üstün kalite standartlarını taşıyan mini çantalar, %100 naylon ya da polyester gibi materyallerden üretilir. Bu sayede yıllara meydana okur ve her gittiğin yerde sana güvenle eşlik eder. Ayrıca hiçbir hayvansal ürün kullanılmadan, tamamen vegan olacak şekilde imal edilir. Eastpak, diğer tüm serilerinde benimsediği doğaya saygılı yaklaşımı mini sırt çantası modellerine de yansıtır. Uzun yıllar boyunca keyifle kullanabileceğin, üretiminde çevreye duyarlı davranılan minyatür bir sırt çantası arıyorsan doğru adrestesin.

Mini Erkek Sırt Çantası

Erkek mini sırt çantası, işlevselliği ön plana çıkaran tasarım detaylarına sahiptir. Fermuarlı ön cepli ana bölmesi sayesinde en önemli eşyalarını güvenle taşımana olanak tanır. Bu kısımlara bozuk paradan cüzdana, telefondan şarj aletine kadar dilediğini yerleştirebilirsin. Erkek mini sırt çantası, ikonik Eastpak modellerinin daha minimal versiyonudur. Arzu edersen aynı modellerin büyük sırt çantası versiyonlarına da göz atabilirsin. Sportif tarzını Eastpak tasarım çizgisiyle tamamlamak istiyorsan şanslısın. Spor küçük sırt çantası, sade görünümüyle çabasız ve rahat bir görünüm yakalamana yardımcı olur. Üstelik bu modellerle tam anlamıyla uyum sağlayan farklı seçeneklerin de var. Dilersen hem fonksiyonel hem estetik cüzdan modellerini tercih edebilirsin. Böylece aynı tasarım detaylarının hâkim olduğu mini sırt çantası ve cüzdan kombini yapman mümkün olur.

Mini Kadın Sırt Çantası

Mini sırt çantası modellerimiz, cıvıl cıvıl renkleriyle dinamik ruhunu yansıtır. Pembe, mavi ve kırmızı gibi renklerdeki kadın küçük sırt çantası seçenekleriyle capcanlı bir görünüm yakalayabilirsin. Eğer sade ve dikkat çekici bir görünümden yanaysan, siyah mini sırt çantası senin için oldukça ideal. İstersen enerji veren bir duruşu olan desenli mini boy sırt çantası modellerimizi de tercih edebilirsin. Eastpak sırt çantası, küçük boy ve büyük boy ebatlı alternatif olarak ikiye ayrılır. Günlük kullanımda mini sırt çantası; okulda ya da seyahatlerde ise daha geniş modeller uygundur. Dilersen bel çantası gibi alternatiflere de yönelebilirsin. Üstelik bu serimizde de seni farklı boyut seçenekleri bekler. Böylece önemli eşyalarını ister sırt ister bel çantanda taşıyabilirsin.
Devamını Oku
Yukarı Çık