Eastpak'a kaydolduğunuz için teşekkür ederiz.
Konumunuzu seçin

Şu anda TÜRKİYE'ye gönderim yapan çevrimiçi mağazadasınız.

Laptop Bölmeli Sırt Çantası

129 ÜRÜN
SIRALA
Tükenmek Üzere
Tükenmek Üzere
Tükenmek Üzere
Tükenmek Üzere
Tükenmek Üzere
129 üründen 48 ürün görüntülemektesiniz.
Eastpak kalitesi ve eşsiz tasarımları ile çanta ve aksesuar modellerimizi seninle buluşturduğumuz koleksiyonlarımızdan laptop bölmeli sırt çantalarını inceleyebilir, bel çantası ve sırt çantası modellerimize göz atabilirsin.
Yoğun iş ve okul günlerine uyum sağlayacak bir sırt çantası arıyorsan doğru yerdesin. Laptop bölmeli sırt çantası serimiz, çalışma ya da eğitim hayatın boyunca sana eşlik edecek modeller içerir. Uzun ömürlü kullanım hedefiyle üretilen bu modeller, dizüstü bilgisayar ve tablet gibi elektronik cihazlarını güvenle taşımana olanak tanır. Farklı amaçlar doğrultusunda kullanabileceğin özel bölmeleri sayesinde daima düzenli olmanı da kolaylaştırır. Kaliteyi ve estetiği bir arada arıyorsan her detayında zamansız Eastpak çizgisini taşıyan laptop sırt çantası modellerimizi tercih edebilirsin.

Laptop Bölmeli Kadın Sırt Çantası

İlhamını dinamik şehir hayatından alan laptop bölmeli sırt çantalarımız, yüksek tempolu günlerde eşyalarını güvenle ve konforla taşımana yardımcı olur. Kadın laptop bölmeli sırt çantası modelleri, elektronik cihazların boyutlarına uygun olacak şekilde tasarlanan standart ölçülü özel bölmeler içerir. Ayrıca cüzdan ve telefon gibi önemli kişisel eşyaları korunaklı bir şekilde taşıma imkânı veren fermuarlı ön ceplere sahiptir. Bu özellikler sayesinde kalabalıklar ve koşuşturmaca içinde geçen günlerde dahi Eastpak laptop bölmeli çantanla güvendesin. Laptop bölmeli okul çantası modellerimizde ayarlanabilir omuz askıları yer alır. Uzunluğunu özgürce belirleyebileceğin bu kısımlar, sırt çantanı senin için ideal olan şekilde taşımanı mümkün kılar. İster okul ister iş çantası olarak kullanılabilen modellerimizde dolgulu sırt paneli gibi detaylar da bulunur. Dolgulu sırt paneli, ağırlığın etkisini hafifleterek çantayı zorlanmadan taşımana yardımcı olur. Ayrıca laptop bölmeli sırt çantası serimizde geniş bir renk yelpazesi mevcuttur. Örneğin günlük hayatta ve işe ya da okula giderken rengârenk görünmeyi seviyorsan turuncu, mavi ve yeşil sırt çantalarını tercih edebilirsin.

Laptop Bölmeli Erkek Sırt Çantası

Laptop bölmeli erkek sırt çantası modellerimiz, fonksiyonel tasarım detaylarıyla ön plana çıkar. Fermuarlı ön cepleri, ana ve düzenleyici bölmeleriyle hem elektronik cihazlar hem diğer eşyalar için yeterli alanı sunar. Arzu edersen laptop bölmeli modellerimizi okul çantası olarak tercih edebilirsin. Böylece kitaplarını ve dizüstü bilgisayarını tek bir yerde taşıman mümkün hâle gelir. Sırt çantanın fermuarlı ve geniş hacimli ön kısımlarına ise telefon, cüzdan, kalemlik ya da şarj aleti gibi hemen ulaşmak istediğin eşyaları rahatlıkla yerleştirebilirsin. Dizüstü bilgisayar taşımaya uygun modellerimizde deri taban gibi özel tasarım detayları yer alır. Deri taban, çantanı yere koyduğunda eşyalarının sert zeminle temasını minimuma indirir. Ayrıca dayanıklı olduğu için sırt çantasının alt kısmının kolay yıpranmasını önler. Ayrıca deri materyal, sırt çantasının saplarını da güçlendirir. Bu sayede laptop bölmeli çantanı, ağırlıktan dolayı kopma ve elektronik cihazların zarar görmesi gibi kaygılar duymadan gönül rahatlığıyla kullanabilirsin.

Laptop Bölmeli Sırt Çantası Fiyatları

İşlevselliği ön planda tutan çok bölmeli laptop çantası serimiz, fiyat aralıklarıyla ve modelleriyle farklı beklentilere hitap eder. Laptop bölmeli sırt çantası fiyatlarını ve özelliklerini keşfederek senin için ideal olan modeli kolaylıkla belirleyebilirsin. Örneğin senin için önemli olan çantanın boyutu ise 15 inç büyüklüğündeki cihazlara uygun olan modeller burada. Dilersen 13 inçlik dizüstü bilgisayarlara uygun, nispeten daha küçük boyutlu alternatiflere de göz atabilirsin. Her anına eşlik edecek, fonksiyonel bir çanta arıyorsan laptop bölmeli modellerimiz tam sana göredir. Zira bu serimizde laptop bölmeli seyahat çantası olarak kullanabileceğin seçenekler de bulunur. Mesela outdoor temalı modellerimiz, özel tasarımı sayesinde bisiklete bağlanabilir. Laptop bölmeli giyilebilir çantalar ise seyahat sırasında elektronik cihazlarını yakınında tutmak isteyenlere hitap eder. İstersen asarak ya da elinde tutarak kullanabileceğin modeller içeren laptop bölmeli omuz çantası serimizi de keşfedebilirsin.
Devamını Oku
Yukarı Çık